tel.: 74/84 242 22
e-mail: biuro@altur-walbrzych.pl
Agencja Turystyczna
Elżbieta Fałek & Małgorzata Szlachcikowska sc Wałbrzych
Państwo
Miejscowość
Schorzenia
Udogodnienia
O nas

w Wałbrzychu ma już 18 lat!

Jesteśmy organizatorem turystyki i organizatorem turnusów rehabilitacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie (rok założenia 1997), odpowiednie zezwolenia i certyfikaty potrzebne do prowadzenia naszej działalności. 
 
Nasza specjalizacja to: tanie wczasy i turnusy rehabilitacyjne nad morzem, z dojazdem autokarem z Wałbrzycha i nie tylko (ze Świdnicy, ze Świebodzic, z Dzierżoniowa i z Kłodzka), a także z dojazdem własnym. Proponujemy różne rodzaje wczasów: wypoczynkowe, rodzinne, zdrowotne, lecznicze, wczasy dla Matki z Dzieckiem, wczasy dla Seniora - tygodniowe, 10 dniowe i dwutygodniowe. Jesteśmy jedynym koncesjonowanym biurem podróży, które ma w ofercie wczasy nad Bałtykiem z dojazdem autokarem z Wałbrzycha i okolic.
Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę i proponujemy naszym Klientom wypoczynek w coraz to innych pięknych zakątkach naszego kraju: wczasy w górach, wczasy nad jeziorem, pobyty z odnową biologiczną, pobyty spa w wielu urokliwych miejscach.
 
Mamy już ofertę na 2018 rok do naszego ulubionego Ustronia Morskiego! Zapraszamy do rezerwacji.
 
Turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne w Mrzeżynie.
Wczasy dla Seniorów w Pogorzelicy z dojazdem autokarem!
 
Na naszej stronie w zakładce - wycieczki szkolne - znajdziecie Państwo ciekawe propozycje wycieczek autokarowych dla dzieci i młodzieży z wyjazdem z Wałbrzycha i okolic, poza tym organizujemy również zielone szkoły. Nasze propozycje możemy zmodyfikować wg Państwa sugestii i potrzeb.
 
Zapraszamy na wycieczki po Wałbrzychu. Wałbrzych to nie tyko Złoty Pociąg. Wałbrzych to pięknie położone, zielone miasto z unikatowymi zabytkami. Na stronie - w zakładce Wałbrzych zaprasza - znajdziecie Państwo propozyje wycieczek po Wałbrzychu i najbliższej okolicy.
 
Ponadto sprzedajemy ofertę wielu renomowanych touroperatorów.
 
Oprócz tego sprzedajemy:
- ubezpieczenia turystyczne.